Ako schudnúť z brucha: Efektívne cviky pre získanie plochého brucha

Získanie plochého brucha je cieľom mnohých ľudí, no nie je to len o estetike. Silný a zdravý stred tela môže zlepšiť vašu držanie tela, zmierniť bolesť chrbta a zvýšiť výkonnosť pri športe. Ak túžite po ploštom bruchu, nasledujte tieto efektívne cviky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť váš cieľ.

Zrýchlite svoje cesty k dosiahnutiu svojich fitness cieľov so spaľovačmi tuku.

1. Plank

Plank je vynikajúci cvik na posilnenie svalov brucha, chrbta a stredného tela. Postavte sa do polohy, akoby ste sa pripravovali na klik, ale namiesto toho zostante hore, podopierajúc sa na predlaktiach a špičkách nohách. Udržujte telo v rovine od hlavy až po päty, s bruchom napnutým. Držte túto polohu po dobu 30 sekúnd a postupne ju predlžujte.

Zabezpečte si pohodlie a podporu pri cvičení s kvalitnými podložkami na cvičenie.

2. Bicykle Crunches

Ležte na chrbte s rukami za hlavou a nohy zdvihnuté od zeme. Zdvíhajte ľavú nohu a pravý lakeť, pričom sa pokúšate dosiahnuť s lakťom k protiležiacemu kolenu. Potom to isté opakujte s opačnými končatinami. Tento cvik mimoriadne zapája svaly brucha.

Začnite svoju cestu k zdraviu a fit postave ešte dnes! Objednajte si naše vynikajúce produkty na spaľovanie tukov a získajte viac energie, rýchlejšie výsledky a zdravší životný štýl. Vaša transformácia čaká na vás, neváhajte a začnite teraz!

Night Burn nočný spaľovač tuku

Appetite Control

Spaľovač tukov Beast Burn

3. Leg Raises

Ležte na chrbte s rukami pod zadkom a nohy spustené k zemi. Pomaly zdvíhajte nohy tak vysoko, ako to ide, a potom ich pomaly spúšťajte naspäť k zemi, ale nedovoľte, aby sa dotkli. Tento cvik posilňuje spodnú časť brucha.

4. Russian Twists

Sadnite si na zem s pokrčenými kolenami a chrbtom mierne nakloneným dozadu. Držte ruky pred sebou a postupne ich otáčajte z jednej strany na druhú, pričom sa pokúšate dosiahnuť rukami na zem na každej strane. Tento cvik cvičí svaly bokov a stredného tela.

5. Reverse Crunches

Ležte na chrbte s rukami pod zadkom a nohy pokrčené k bruchu. Pomaly zdvíhajte panvu a nohy k stropu, pričom sa pokúšate o zdvihnutie bedrovej časti od zeme. Potom pomaly spúšťajte nohy naspäť k zemi.

6. Dead Bug

Ležte na chrbte so zdvihnutými nohami a rukami smerujúcimi k stropu. Pomocou svalov brucha striedavo spúšťajte jednu nohu a protiľahlú ruku smerom k zemi. Potom ich vráťte do východiskovej polohy a opakujte s druhou stranou.

Zrýchlite svoje cesty k dosiahnutiu svojich fitness cieľov so spaľovačmi tuku.

Night Burn nočný spaľovač tuku

Appetite Control

Spaľovač tukov Beast Burn

Začnite s týmito cvikmi a postupne zvyšujte náročnosť a opakovania. Pamätajte na to, že aj zdravá strava a kardiovaskulárna aktivita sú dôležité pre dosiahnutie plochého brucha. S trpezlivosťou a pravidelným tréningom môžete dosiahnuť výsledky, na ktoré budete hrdí.


Publikovaný

v

...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *